ÖVRIGT / Mattor / Rölakanmatta 8033466
nr 803 3466
Rölakanmatta
50-tal, signerad JJ-Judith Johansson, 140x200
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 28 januari 2013
kl 19:50:04
26/1 17:38:22
700 kr
27/1 14:03:14